Zkušenosti klientů

Reference

Dostal jsem na vás doporučení od vašeho kolegy , který mi dělal hypotéku a myslím, že jsem udělal dobře.  Pokaždé, když budu řešit jakoukoliv věc, tak milerád využijí vašich služeb. Co se týče novinek, tak mě vždy informujete velice dobře a byly samozřejmě věci, které jsem nevěděl a poradila jste mi vždy dobře.  Spolupráce s vámi mi ušetřila hodně peněz a zajistila rodinu. Lidem vzkazuji, nebojte se využít těchto služeb. V dnešní době je dobré mít finance pod kontrolou.

Jan Kozelek

Kuchař

Paní Bozková je znalá a zkušená, pracovitá, nic není problém. Nedávno mě nejvíce mě pomohla rychlostí zřízení pojistky na vozidlo, které jsem čerstvě pořídil .Na úřadě jsem musel doložit doklad a stihl jsem to během chvilky a nemusel znova na úřad v další termín. Samozřejmě byla v dobrém poměru cena výkon. Nejlepší je osobní zkušenost a tak bych neměnil. Dokáže navrhnout správná řešení a postup. Proto ji můžu všem jen doporučit. 

Ivo Haderer

Technický pracovník

Paní Bozková mi nabídla rozumné řešení. V budoucnu se na Vás jistě obrátím, ohledně investování a financí. Obeznámila jste mě se zajištěním o kterém jsem nevěděl. Užitek vidím v rozumnějším investování financí. V každém případě doporučuju využít finanční poradenství, pokud nepracujete v této sféře, dá se dozvědět mnoho užitečného!

Milan Zálešák

Řemeslník
Paní Bozkovou nám doporučila naše známá, která s ní měla dobrou zkušenost. V té době jsme řešili zhodnocení peněz, které nám ležely na účtě a dcera hledala jako začínající řidič cenově dostupné povinné ručení. V investování jsme dost obezřetní, zajímali jsme se o fondy, do kterých jsme předtím neinvestovali. Paní Bozková nám nabídla řešení s přijatelným výnosem i rizikem a vše přehledně vysvětlila. Překvapilo mě, že v rámci těchto fondů je možné mít i krátkodobý účet podobný spořícímu účtu s dobrým zhodnocením. Dcera na základě srovnání 10 pojišťoven má levné povinné ručení. Na paní Bozkovou bychom se jistě obrátili i s řešením jiných finančních záležitostí.

Ivana Plešingerová

Pracovnice ve výrobě

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.

Srubian, Klimková

Konstruktér, učitelka MŠ

Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.

manželé Hánovi

Elektrikář, učitelka hudby

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Nebyl problém kdykoliv zavolat, domluvit se, zeptat se. Navrhla nám několik variant financování rodinného domu. Jako OSVČ jsem nevěděl, jaký příjem vlastně podle banky mám. Lišilo se to mezi bankami hodně a sám bych zjišťováním strávil dost času. Vyřizování proběhlo hladce, jenom trvalo kvůli velkému zájmu o hypotéky déle. Nechali jsme si navrhnout i pojištění nemovitosti vyžadované bankou. Celkově mohu doporučit, s paní Bozkovou jsme byli spokojeni.

Tomáš Šťavík, Klára Ciprysová

řemeslník, na rodičovské dovolené

Paní Bozková své práci rozumí a snaží se vždy pomoci klientovi. Finanční plán navrhla na základě mých plánů do budoucna, bez zbytečných výdajů. Ještě jednou velký dík.

Veronika Kuklová

specialistka marketingu
 Paní Bozková se stará o finance naší rozvětvené rodiny už několik let. Díky tomu nemusíme jezdit nikam, všechno je možné vyřídit z domu. Neruší zbytečně starší smlouvy a všechno srozumitelně vysvětlí. Pomohla nám i s vyřizováním škody na pojišťovně. Máme zkušenost i s jinými poradci, ale jen paní Bozkovou s čistým svědomím doporučujeme každému.

Manželé Nevídalovi

Na mateřské dovolené, podnikatel

Na paní Bozkovou mohu podat jen kladné reference a maximální spokojenost při jednání s klientem.

Lukáš Šimeček

Technik BOZP