fbpx
Zkušenosti klientů

Reference

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.

Srubian, Klimková

Konstruktér, učitelka MŠ

Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.

manželé Hánovi

Elektrikář, učitelka hudby

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Nebyl problém kdykoliv zavolat, domluvit se, zeptat se. Navrhla nám několik variant financování rodinného domu. Jako OSVČ jsem nevěděl, jaký příjem vlastně podle banky mám. Lišilo se to mezi bankami hodně a sám bych zjišťováním strávil dost času. Vyřizování proběhlo hladce, jenom trvalo kvůli velkému zájmu o hypotéky déle. Nechali jsme si navrhnout i pojištění nemovitosti vyžadované bankou. Celkově mohu doporučit, s paní Bozkovou jsme byli spokojeni.

Tomáš Šťavík, Klára Ciprysová

řemeslník, na rodičovské dovolené

Paní Bozková své práci rozumí a snaží se vždy pomoci klientovi. Finanční plán navrhla na základě mých plánů do budoucna, bez zbytečných výdajů. Ještě jednou velký dík.

Veronika Kuklová

specialistka marketingu
 Paní Bozková se stará o finance naší rozvětvené rodiny už několik let. Díky tomu nemusíme jezdit nikam, všechno je možné vyřídit z domu. Neruší zbytečně starší smlouvy a všechno srozumitelně vysvětlí. Pomohla nám i s vyřizováním škody na pojišťovně. Máme zkušenost i s jinými poradci, ale jen paní Bozkovou s čistým svědomím doporučujeme každému.

Manželé Nevídalovi

Na mateřské dovolené, podnikatel

Na paní Bozkovou mohu podat jen kladné reference a maximální spokojenost při jednání s klientem.

Lukáš Šimeček

Technik BOZP

Buďme v kontaktu

Miliónové tipy do vaší peněženky

Získejte informace ověřené praxí a přístup k prémiovým materiálům ke stažení zcela zdarma. Mail zasílám maximálně 1x týdně.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.