Finance jasně a stručně. Jsem na vaší straně.

Lenka Bozková

Nebaví vás vyplňování formulářů a obíhání bank? Nemáte čas ani energii všechno zjišťovat a prověřovat?

Starám se, abyste měli své finance v pořádku. Zvládneme to rychle a bez stresu. Přes 10 let zkušeností v oboru, více než 30 certifikací finančních institucí. Navíc mě to pořád baví 🙂

Lenka Bozková
Doporučení a reference

Co o mně říkají klienti

Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.
Hánovi
(elektrikář a učitelka hudby)
Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.
Srubian, Klimková
(konstruktér, učitelka MŠ)
Šetřím váš čas a energii.

Co získáte konzultací?

two man and woman holding cups on tables