Získejte informace ke stažení zdarma.

Hypotéka, úvěry

Kontrolní seznam

Koupě bytu - prohlídka

Kompletní seznam k vytištění, díky kterému nezapomenete nic zkontrolovat. Koupě bytu je velkým zásahem do vašeho rozpočtu. Proto se rozhodně se vyplatí ještě před podpisem čehokoliv vše řádně ověřit z právního i technického hlediska. 

Zjištěné nedostatky vám mohou ve výsledku posloužit nejen ke správnému rozhodnutí, ale i k představě o nákladech na rekonstrukci nebo k vyjednávání o slevě z ceny.

Kontrolní seznam

Koupě domu - prohlídka

Kompletní seznam k vytištění, díky kterému nezapomenete nic zkontrolovat. Koupě domu je velkým zásahem do vašeho rozpočtu. Z toho důvodu se rozhodně vyplatí ještě před podpisem čehokoliv vše řádně ověřit z právního i technického hlediska.

Zjištěné nedostatky vám mohou posloužit nejen ke správnému rozhodnutí, ale i k představě o nákladech na rekonstrukci nebo k vyjednávání o slevě z ceny.

Maximální dostupná výše, splátka hypotéky

Kalkulačka hypotéky

Spočítejte si orientační výši splátky hypotéky dle zadaných parametrů. Navíc umí odhadnout, na jakou výši hypotéky s vaším příjmem dosáhnete. Nebo naopak jaký příjem potřebujete pro preferovanou variantu hypotéky. 

To nejlepší nakonec: Nikam nemusíte zadávat své telefonní číslo, můžete si s kalkulačkou hrát celé hodiny a nikdo vás nebude otravovat 🙂 

stavba domu

Jak na hypotéku

Ebook stavba domu

Financování stavby nebo rekonstrukce patří k nejsložitějším typům hypotéky. Ve dvou příbězích z praxe vás dva mladé páry provedou na 26 stranách procesem získání úvěru. Díky knize 

  • ujasníte si vlastní možnosti.
  • zorientujete se v nepřeberné nabídce na trhu.
  • uvědomíte si možná úskalí vašeho případu.
  • vyberete si zprostředkovatele a banku.
  • zvolíte vhodné parametry hypotéky.
  • naučíte se sestavit rozpočet pro banku tak, aby vám nepodrazil nohy.
  •  vyhnete se chybám a problémům.
  • zjistíte, co si kontrolovat v úvěrových smlouvách.

Pro získání zadejte svůj e-mail.

Materiály jsou vyhrazeny pro odběratele novinek. Praktické a ověřené informace zasílám max. 1x týdně a z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

pasivní příjem

Jak na investice

Obsah Investice vám umožní život bez nutnosti pracovat. Nemusíte nikam chodit, nevynakládáte na získání výdělku žádnou podstatnou energii. Víte, co dělají ti, kteří mají peněz dost? Co chtějí! Mezi takový

Číst dál »