Zajistěte si nejlepší financování a přestaňte se nervovat kvůli hypotéce.
Jednoduše, na základě zkušeností poradce s 15 lety praxe.

Balíček, pro snadnou hypotéku

prodám dům brno

Jdete na prohlídku? Vezměte si pomocníka.

V přívalu informací od realitního makléře nebo majitele je snadné zapomenout na to důležité. Speciálně u domů opravdu před podpisem musíte zkontrolovat množství věcí. V čem muže být problém, na čem byste mohli vyhádat slevu a co bude potřeba opravit? Vytiskněte si ještě před prohlídkou kontrolní seznam a nic vás nepřekvapí.

prodám byt brno

Kupujete byt? Prověřte si ho pořádně.

Kompletní seznam k vytištění, díky kterému nezapomenete nic zkontrolovat. Koupě bytu je velkým zásahem do vašeho rozpočtu. Proto se rozhodně se vyplatí ještě před podpisem čehokoliv vše řádně ověřit z právního i technického hlediska. Zjištěné nedostatky vám mohou ve výsledku posloužit nejen ke správnému rozhodnutí, ale i k představě o nákladech na rekonstrukci nebo k vyjednávání o slevě z ceny.

stavba domu

Ebook stavba domu

Financování stavby nebo rekonstrukce patří k nejsložitějším typům hypotéky. Ve dvou příbězích z praxe vás dva mladé páry provedou procesem získání úvěru. Díky knize si ujasníte si vlastní možnosti, uvědomíte si možná úskalí, zvolíte vhodné parametry hypotéky. Navíc se naučíte se sestavit rozpočet pro banku tak, aby vám nepodrazil nohy a zjistíte, co si kontrolovat v úvěrových smlouvách.

nabídka hypotéky

Na naštvání

U výstavby je podpis hypoteční smlouvy pouhým začátkem. Nevhodně vybraná banka a špatně nastavená smlouva vám mohou naprosto zásadně zkomplikovat výstavbu. To nejlepší řešení často nebývá to nejlevnější. Smlouva o hypotéce na výstavbu je pro laika často nesrozumitelná.

Na pohodu

Porovnám vám nejen cenu, ale i další podmínky hypotéky. Projdu s vámi smlouvu tak, abyste jí rozuměli. Hlídám podmínky hypoteční smlouvy tak, abyste měli za co stavět a nechodily vám z banky upomínky na nedoložené dokumenty.
Spočítat hypotéku
hypoteka kalkulacka

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si orientační výši splátky hypotéky dle zadaných parametrů a aktuálních podmínek ČNB. Na jakou výši vám vystačí váš příjem? Co udělá se splátkou změna sazby nebo délky splácení? Spousta otázek a jen jedna kalkulačka.

Odemkněte si přístup k bonusům

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.