Provedu vás od srovnání až po poslední papír pro banku.

Hypotéka přesně podle vás

  • Získám vůbec nějaký úvěr a kde?
  • Jaká je maximální dostupná částka hypotéky pro můj příjem?
  • Jaká bude měsíční splátka, kolik přeplatím?
  • Na co si dát pozor při stavbě, refinacování nebo koupi?

Vše najdete ve svém individuálním úvěrovém plánu. Vypracuji vám ho zdarma do 72 hodin na základě konkrétních údajů. Neplýtvejte svým časem na hledání řešení v moři bank. 

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

man sitting near house

Co se ve srovnávačích nedozvíte

Zdarma k výpočtu hypotéky

Ti, kteří to vyzkoušeli, říkají...

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.
Srubian, Klimková
(konstruktér, učitelka MŠ)
Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.
manželé Hánovi
(elektrikář, učitelka hudby)
K čemu je dobré mít na hypotéku poradce?

Hoďte starosti na mou hlavu.

Váš čas

Ušetřím vám obrovské množství času, které byste strávili hledáním na internetu, vyplňováním formulářů a obíháním všemožných institucí.

Srovnání

Srovnám nabídku na trhu včetně stavebního spoření, navrhnu nejlepší dostupnou variantu do 72 hodin od úvodního telefonátu.

Organizace

Komunikuji se všemi účastníky tak, abychom co nejrychleji dospěli do finále. Nemusíte obden volat do banky, jestli už se někam pohnuli.

Spolehlivost

Předcházím problémům, jednám narovinu. Mým cílem je nejen podepsat hypotéku, ale skutečně ji realizovat.

Bez upomínek

Starám se po uzavření smlouvy o doplnění dokumentace dle smlouvy o úvěru. Nebudou vám tak chodit zpoplatněné upomínky od banky.

Chci nezávazný plán financování

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

výpočet financování