fbpx
Zkušenosti klientů

Reference

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.

Srubian, Klimková

Konstruktér, učitelka MŠ

Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.

manželé Hánovi

Elektrikář, učitelka hudby

Na paní Bozkovou mohu podat jen kladné reference a maximální spokojenost při jednání s klientem.

Lukáš Šimeček

technik BOZP

Paní Bozková své práci rozumí a snaží se vždy pomoci klientovi. Finanční plán navrhla na základě mých plánů do budoucna, bez zbytečných výdajů. Ještě jednou velký dík.

Veronika Kuklová

specialistka marketingu
 Paní Bozková se stará o finance naší rozvětvené rodiny už několik let. Díky tomu nemusíme jezdit nikam, všechno je možné vyřídit z domu. Neruší zbytečně starší smlouvy a všechno srozumitelně vysvětlí. Pomohla nám i s vyřizováním škody na pojišťovně. Máme zkušenost i s jinými poradci, ale jen paní Bozkovou s čistým svědomím doporučujeme každému.

Manželé Nevídalovi

Na mateřské dovolené, podnikatel

Odebírat Novinky

Hypotéka, důchod, investice

Srozumitelně a jednoduše píšu 1 x měsíčně o vašich penězích.      Ověřené tipy a rady od profesionálky. 

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí. Nespamuju. Více informací.