fbpx

Provedu vás od srovnání až po poslední papír pro banku.

Hypotéka na bydlení

Vypracuji vám individuální plán financování domu, bytu nebo pozemku do 72 hodin od prvního rozhovoru. V plánu najdete maximální výši dostupné hypotéky, výši měsíční splátky a na co si dávat při koupi nebo výstavbě pozor . 

Osobně a zcela nezávazně spolu probereme vaši situaci. Formulář je krátký, nechci plýtvat vaším časem. Ostatní zjistím telefonicky nebo mailem.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

man sitting near house
Víc než hypoteční kalkulačka

Co získáte zdarma k výpočtu hypotéky

Ti, kteří to vyzkoušeli, říkají...

Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme.
Srubian, Klimková
(konstruktér, učitelka MŠ)
Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti.
manželé Hánovi
(elektrikář, učitelka hudby)
K čemu je dobré mít na hypotéku poradce

Financování bez starostí

Váš čas

Ušetřím vám obrovské množství času, které byste strávili hledáním na internetu, vyplňováním formulářů a obíháním všemožných institucí.

Srovnání

Srovnám nabídku na trhu včetně stavebního spoření, navrhnu nejlepší dostupnou variantu do 72 hodin od úvodního telefonátu.

Organizace

Komunikuji se všemi účastníky tak, abychom co nejrychleji dospěli do finále. Nemusíte obden volat do banky, jestli už se někam pohnuli.

Spolehlivost

Předcházím problémům, jednám narovinu. Mým cílem je nejen podepsat hypotéku, ale skutečně ji realizovat.

Bez upomínek

Starám se po uzavření smlouvy o doplnění dokumentace dle smlouvy o úvěru. Nebudou vám tak chodit zpoplatněné upomínky od banky.

Individuální plán financování

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

portrét malý transparent background

Buďme v kontaktu

novinky o hypotékách a investicích

Získejte informace ověřené praxí a přístup k prémiovým materiálům ke stažení zcela zdarma. Mail zasílám maximálně 1x měsíčně.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.