fbpx
Informace ke stažení

Knihovna zdarma

prodám byt brno

Kontrolní seznam

Koupě bytu - prohlídka

Kompletní seznam k vytištění, díky kterému nezapomenete nic zkontrolovat. Koupě bytu je velkým zásahem do vašeho rozpočtu. Proto se rozhodně se vyplatí ještě před podpisem čehokoliv vše řádně ověřit z právního i technického hlediska. 

Zjištěné nedostatky vám mohou ve výsledku posloužit nejen ke správnému rozhodnutí, ale i k představě o nákladech na rekonstrukci nebo k vyjednávání o slevě z ceny.

prodám dům brno

Kontrolní seznam

Koupě domu - prohlídka

Kompletní seznam k vytištění, díky kterému nezapomenete nic zkontrolovat. Koupě domu je velkým zásahem do vašeho rozpočtu. Z toho důvodu se rozhodně vyplatí ještě před podpisem čehokoliv vše řádně ověřit z právního i technického hlediska.

Zjištěné nedostatky vám mohou posloužit nejen ke správnému rozhodnutí, ale i k představě o nákladech na rekonstrukci nebo k vyjednávání o slevě z ceny.

tipy domácnost

Jak ušetřit v domácnosti

100 tipů a rad

Když se řekne ušetřit, okamžitě všechny napadne – a kde? Tento e-book je odpovědí na věčnou otázku, kde na to mám brát a nekrást. Díky tomu najdete díry ve vašem hospodaření. Ve finále si můžete koupit i to, na co jste doposud neměla.

Nemajetní lidé nejsou chudí proto, že nic nevydělají. Spíš proto, že se svými příjmy neumí vyjít a zorganizovat si přehledný, jednoduchý systém. Nezchudnete proto, že si koupíte o kávu více nebo méně. Potíže s penězi vznikají opakovanými chybami v každodenních návycích a rozhodnutích.

 

stavba domu

Jak na hypotéku

Ebook stavba domu

Financování stavby nebo rekonstrukce patří k nejsložitějším typům hypotéky. Ve dvou příbězích z praxe vás dva mladé páry provedou na 26 stranách procesem získání úvěru. Díky knize 

  • ujasníte si vlastní možnosti.
  • zorientujete se v nepřeberné nabídce na trhu.
  • uvědomíte si možná úskalí vašeho případu.
  • vyberete si zprostředkovatele a banku.
  • zvolíte vhodné parametry hypotéky.
  • naučíte se sestavit rozpočet pro banku tak, aby vám nepodrazil nohy.
  •  vyhnete se chybám a problémům.
  • zjistíte, co si kontrolovat v úvěrových smlouvách.

Pro získání zadejte svůj e-mail.

Materiály jsou vyhrazeny pro odběratele novinek. Praktické a ověřené informace zasílám max. 1x měsíčně a z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.

nový dům

Cena a hodnota nemovitosti

Máte už vyhlédnutý dům nebo byt, který by vám vyhovoval? Jako u každého prodeje se musíte s prodávajícím shodnout na ceně. Ta se odvíjí od jeho vybavení, provedení, opotřebení a lokalitě.

Číst dál »

Buďme v kontaktu

novinky o hypotékách a investicích

Získejte informace ověřené praxí a přístup k prémiovým materiálům ke stažení zcela zdarma. Mail zasílám maximálně 1x měsíčně.

Chráním vaše osobní údaje. Více informací.